canada goose sale https://www.styleandthecity.nl styleandthecity.nl canada goose jas

Apie mus

UAB “Limstar Group” veiklos sritis yra – šaldytos bei atvėsintos mėsos ir subproduktų tarptautinė prekyba. Mes bendradarbiaujame su pačiais didžiausiais ir patikimiausiais kokybiškos mėsos gamintojais iš visos Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos. Tiesioginės pažintys ir užmegzti verslo ryšiai su tiekėjais leidžia mums siūlyti produkciją už pačias konkurencingiausias kainas. Mes orientuoti į ilgalaikį bendradarbiavimą, todėl mes išsiskiriame lankstumu ir tikslumu kiekviename dialogo su klientu etape. Mūsų misija – tai:

  • Profesionalus požiūris į mūsų klientų poreikius
  • Verslo ryšių palaikymas su savo partneriais
  • Rinkos pokyčių stebėjimas ir reagavimas į pasiketimus
  • Siekimas įvykdyti savo prisiimtus sutartinius įsipareigojimus mūsų partneriams ir klientams
  • Mūsų darbuotojai – rimti aukštos kvalifikacijos specialistai, todėl mums svarbu atitikti mūsų klientų lūkesčius, siekiant išlaikyti profesionalų įvaizdį ir mūsų įmonės reputaciją.
Mūsų kompanija bendradarbiauja su klientais ir partneriais iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Kazachstano ir Kinijos. Pagrindinė veiklos kryptis ir pardavimai yra orientuoti į Rusijos ir Kinijos rinkas. Su Rusijos rinka dirbame daugiau nei 20 metų, o ties Kinijos rinka esame orientuoti jau penktus metus. Ilgalaikis buvimas rinkoje, efektyvus darbo organizavimas, patyręs ir kompetenteingas kolektyvas – mūsų pagrindiniai privalumai, kurių dėka užsirekomendavome save, kaip patikimą partnerį tarptautinėje mėsos prekyboje.

KORPORATYVI SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Šiai dienai socialinė verslo atsakomybė – tai vienas iš sėkmingos kompanijos plėtros rodiklių Kaip ir kiekviena kita stabili ir perspektyvi kompanija, mes siekiame sukurti teigiamą įvaizdį ir užtikrinti mūsų partnerių pasitikėjimą.

meat

MŪSŲ PARTNERIAI

Workstar – tai kompanija, priklausanti mūsų įmonių grupei. Pagrindinė veiklos sritis yra žmogiškųjų išteklių paieška visame pasaulyje.