canada goose sale https://www.styleandthecity.nl styleandthecity.nl canada goose jas

Naujienos

news (4)

Paroda „SIAL China 2016“

IMG_4484

IMG_4483

IMG_4482

IMG_4481

Data: 2016 m. gegužės 5-7 d.
Vieta: Šanchajus, Kinija
Jau šeštus metus iš eilės UAB „Limstar group“ dalyvavo vienoje didžiausių parodų – „SIAL China 2016“, kurioje savo produktus ir paslaugas pristato atstovai iš daugiau nei 100 pasaulio šalių. Kasmet vykstanti paroda „SIAL China“ įvardijama kaip stambiausias Rytų Azijos šalių ir daugiausiai lankytojų dėmesio sulaukiantis renginys Kinijos maisto pramonės sektoriuje, į kurį susirenka gausus būrys mažmeninės ir didmeninės prekybos, maisto pramonės, maitinimo, gamybos ir aptarnavimo paslaugų sektorių atstovų. Kinija – tai milžiniška rinka, turinti didelį potencialą, todėl ieškodami naujų rinkų, Kiniją vertiname kaip vieną iš svarbiausių mūsų partnerių.

news (4)

Paroda „ANUGA 2015“

IMG_0911

IMG_0912

Vieta: Kelnas, Vokietija
Data: Spalis, 2015 m.
2015 m. spalio 10-14 d. Kelne vyko tarptautinė maisto pramonės paroda „ANUGA 2015“. Kas dvejus metus rengiama tarptautinė paroda – didžiausia, svarbiausia ir labiausiai pripažinta pasaulyje maisto ir gėrimų paroda. Šiais metais renginys pritraukė apie 160 tūkstančių lankytojų ir 7 tūkstančius dalyvių iš 192 pasaulio šalių. Parodoje „ANUGA 2015“ buvo pristatytos 10 skirtingų produktų zonos: bakalėjos, šaldytų produktų, mėsos, pieno, duonos bei kepinių, gėrimų, ekologiškų produktų ir pan. UAB „Limstar group“ taip pat lankėsi parodoje, kurioje turėjo puikią progą surasti naujus tiekėjus, susipažinti su įvairių šalių importuotojais ir eksportuotojais bei užmegzti naujus verslo kontaktus.

news (4)

K-1 pasaulio mėgėjų čempionatas

image2

image1

Spalio 2-4 dienomis Vilniuje vyko sporto festivalis – didžiausias 2015 metų organizuojamas sporto renginys Lietuvoje. Festivalio metu vyko tarptautinio lygio sporto renginiai, daugiausiai dalyvių ir žiūrovų pritraukė ten vykęs K-1 mėgėjų čempionatas. Jame varžėsi virš 300 sportininkų iš daugiau nei 20 pasaulio šalių. Čempionato lemiamose kovose techniškais smūgiais išsiskyrė Lietuvos atstovai, kurių didelė dalis pasiekė finalus. Mūsų įmonei didelė garbė remti K-1 mėgėjų čempionato sportininkus ir prisidėti prie šiuo metu itin populiaraus kovos sporto formato atstovų sėkmės.

news (4)

WorldFood Moscow 2015

IMG_4044

24-oji Tarptautinė maisto produktų paroda

Data: 14.09.2015-17.09.2015

Vieta: Maskva, Rusija

news (4)

XI-ASIS LIETUVOS – BALTARUSIJOS EKONOMIKOS FORUMAS

IMG_2845

Birželio 8-10 d. Marijampolėje įvyko XI-asis Lietuvos-Baltarusijos ekonominis forumas kuriame turėjo garbę dalyvauti įmonė Limstar Group.
Forumo temos: prekybinis, ekonominis bei investicinis bendradarbiavimas tarp Baltarusijos ir Lietuvos Respublikos, įskaitant bendradarbiavimą transporto, tranzito ir logistikos, finansinių rinkų ir bankų, žemės ūkio ir maisto pramonės srityse.
Į forumo programą taip pat įėjo Marijampolės apskrities pramoninių įmonių grupės „Arvi“ apsilankymas.
Forumo tikslai: ekonominių santykių tarp Baltarusijos ir Lietuvos plėtra, tarpusavio prekybos stiprinimas ir užsienio investicijų pritraukimas. Limstar Group plečia savo veiklą Baltarusijoje ir ženkliai didina tiekiamos produkcijos apimtis į šia Šalį.